1. ANASAYFA
 2. HABERLER
  1. PLAST AVRASYA 2015, Tüyap, İstanbul
  2. PLAST AVRASYA 2014, Tüyap, İstanbul
  3. PLAST AVRASYA 2013, Tüyap, İstanbul
  4. PLAST AVRASYA 2011, Tüyap, İstanbul
  5. HIGHTEX 2012, Tüyap, İstanbul
  6. PLAST AVRASYA 2012, Tüyap, İstanbul
 3. ÜRÜNLERİMİZ
  1. Teknik Tekstil Kesim ve Kaynak Sist.
   1. SMRE Ürünleri
  2. Ultrasonik Metal Kaynak Makinaları
   1. Tech-Sonic Ürünleri
  3. Ultrasonik Plastik Kaynak Makinaları
   1. Dijital (SNKW-P1)
   2. Analog (SN-20xx-N)
   3. Güç Kaynağı (SNK20-20A)
  4. Ultrasonik Horn
   1. Ultrasonik Plastik Kaynak Hornları
   2. Ultrasonik Gıda Kesim Hornları
   3. Ultrasonik Dikiş Tamburları
  5. Ultrasonik Dikiş Makinaları
   1. ST-20xx-N
  6. Ultrasonik Gıda Kesim Sistemi
   1. SNK20-FC1
  7. Ultrasonik Frekans Ölçü Aleti
   1. SNK-MU-20
 4. HİZMETLERİMİZ
  1. Fason Kaynak
  2. Servis ve Bakım
 5. KURUMSAL
  1. Vizyonumuz & Misyonumuz
  2. Hakkımızda
 6. MAKALELER
  1. Endüstri 4.0 ve Ultrasonik Otomasyon
  2. Endüstri 4.0 için Akıllı Ultrasonik Sistemler
  3. Ultrasonik Astar Kesim
  4. Ultrasonik Horn Çatlama Sebepleri
  5. Ultrasonik Kaynak Sisteminin Avantajları
  6. Ultrasonik Metal Kaynak Teknolojileri
  7. Ultrasonik Metal Kaynağın Avantajları
  8. Ultrasonik Tüp Kaynak
  9. Üretim Hızı için Ultrasonik Kaynak
  10. Ultrasonik Plastik Kaynak Teknolojisi
  11. Ultrasonik Gıda Kesim Teknolojisi
 7. VİDEOLAR
  1. Ultrasonik Ambalaj Sektörü Uygulamaları
  2. Ultrasonik Plastik Kaynak Uyg.
  3. Ultrasonik Gıda Kesim Uygulamaları
  4. Ultrasonik Tekstil Uygulamaları
 8. SERTİFİKALAR
 9. REFERANSLAR
 10. İLETİŞİM


 

VİDEOLAR / Ultrasonik Plastik Kaynak Uyg.

Ultrasonik kaynak günümüzde plastik parçaların ve demir olmayan metallerin birleştirilmesi ve montajında kullanılan en hızlı ve maliyet etkin çözümdür. Ultrasonik kaynak teknolojisi endüstride hem ekonomik bir çözüm sunar hem de çevreci bir teknolojidir. Çünkü ultrasonik yöntem kullanıldığında her hangi bir sabitleyiciye silikona ya da solvent bazlı kimyasala ihtiyaç duyulmaz. Sonikel Ultrasonik bu teknolojiyi otomasyon ile birleştirerek anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

 

1) 9 İstasyonlu Geocell Ultrasonik Kaynak Makinası

Ultrasonik kaynak ile yapıştırılan Geocell Hücresel Dolgu Sistemleri üç boyutlu yapıya sahip, petek dokulu, özel polimerik alaşımdan imal edilmiş üstün nitelikli erozyon koruma ve zemin güçlendirme malzemeleridir, geosentetiklerdir. Genel kullanım amaçları eğimli yüzeylerde su ve rüzgar nedeniyle oluşabilecek toprak kaybını engellemek olan Geocell HDS hızlı drenaj ve dolgu malzemesinin kolay sıkışabilmesi amacı ile delikli (perfore) yapıda imal edilmektedir. Fabrika ortamında özel ultrasonik kaynak teknolojisi ile yapıştırılan hücreler şeritler halinde sahaya gönderilir. Ultrasonik kaynak makinaları ile birleştirilen geocell ile zemin iyileştirme , hipermarketler , büyük depolar , soğuk hava depoları , alışveriş merkezleri , normal binalar , park alanları , benzin istasyonları gibi çok geniş bir yelpazede kullanım alanı sunar. Ayrıca demiryollarında ve karayollarında yol yataklarının güçlendirilmesinde kullanılır.

Sonikel Ultrasonik, Türkiye’de Geocell Hücresel Dolgu Sistemlerinin Ultrasonik Kaynak Teknolojisiyle birleştirilmesi konusunda ilk çalışmaları yapan yerli üretici firmadır. 9 istasyondan oluşan Ultrasonik Kaynak Makinası, geocell üreticisi firma ile birlikte gerçekleştirilmiştir. Ultrasonik kaynak makineleri konusunda uzman kadrosuyla mühendislik çözümleri üreten Sonikel, Geosentetik Geocell Ultrasonik Kaynak Sistemini başarıyla devreye almıştır. Sonikel Ultrasonik, Geocell Hücresel dolgu sisteminde kullanılan farklı hammadde kaynakları için de ultrasonik kaynak hornu konusunda yeni tasarımlarla çözüm geliştirmiştir. Ultrasonik kaynak teknolojisini, alüminyum ve titanyum horn tasarımlarıyla birlikte zenginleştirmekte ve daha yüksek performanslı çözümler üretmektedir. HDS, çok hücreli stabilizasyon sistemleri olarak ta bilinmektedir.

Ultrasonik Kaynak Videosu İle İlgili Etiketler:

Ultrasonik kaynak makinası, geocell kaynak, hücresel dolgu sistemi, ultrasonik kaynak teknolojisi, ultrasonik birleştirme, ultrasonik horn, Sonikel, hds, geosentetik

 

2) ABS Mobilya Aksesuarı için Ultrasonik Kaynak Makinası

Ev ve ofis mobilyalarında kullanılan, mobilya estetiğini ve fonksiyonelliğini tamamlayan plastik ürünlerin yapıştırılması ve kapatılmasında Ultrasonik Kaynak Makinaları kullanılmaktadır. Sonikel, Ultrasonik teknolojiyi mobilya aksesuarları, bağlantı elemanları, kulpları ve gardırop aksesuarları gibi ürünlerde plastik yapıştırma, somun çakma ve birleştirme gibi üretim aşamalarında kullanmaktadır.

Ultrasonik kaynak makinesi kullanımı, geleneksel kimyasalla yapıştırma metoduna göre hem üretim verimliliği açısından üstün hem de insan sağlığına zarar vermediği için tercih edilmektedir. Kimyasal yapıştırıcıların kullanılması durumunda, bekleme süreleri oluşmakta bu da üretim adetlerini kısıtlamaktadır. Sonikel Ultrasonik, mobilya aksesuarları sektöründe proje bazlı özel çözümler üreterek, sektörde üretim verimliliğinin artmasını sağlamıştır. Ultrasonik kaynak hornu olarak alüminyum, çelik ve titanyum malzemeler kullanarak uzun ömürlü ve yüksek baskı adetlerinin yakalandığı çözümler sunmaktadır. Hammadde olarak ABS, polistren ve polikarbon gibi hammaddeler ultrasonik metod ile kaynatılabilmektedir.

Uzman mühendis kadrosuyla Sonikel Ultrasonik, Türkiye’nin önde gelen mobilya aksesuarı firmalarıyla çalışmaktadır. Sonikel, Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır. İş güvenliği sebebiyle Ultrasonik kullanımı gittikçe artmaktadır. Sonikel’de pazardaki bu ihtiyacı giderecek özel makineler üretmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir.

Ultrasonik Kaynak Videosu İle İlgili Etiketler:

Ultrasonik kaynak makinası, mobilya aksesuarı, abs kaynak, ultrasonik kaynak teknolojisi, ultrasonik birleştirme, ultrasonik horn, Sonikel, somun perçin çakma

 

3- Ultrasonik Metodla Körüklü Vidalı Bidon Kapağı Yapıştırma

Sonikel Ultrasonik, Plastik Sektörüne özel çözümler sunmaktadır. 20 litrelik plastik kovalar veya bidonlar için tasarlanmış körüklü vidalı tip plastik kapaklar ultrasonik kaynak yöntemi kullanılarak yapıştırılmaktadır. Yapılan bu ultrasonik yapıştırma – birleştirme sızdırmaz olmak durumundadır. Bu nedenle, plastik kapağın içinde kaynak ağzı bulunmaktadır. Sonikel Ultrasonik, projenin tasarım aşamasından seri üretime geçene kadar ki süreci dikkatle takip etmektedir. Ultrasonik kaynak makinasının bu uygulama için özellikleri revize edilmektedir. Sonikel Ultrasonik, yerli üretim ve yenilikçi çözümler parolasıyla Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Türk sanayisine yeni uygulamalarla çözümler sunmaktadır.

İş güvenliği sebebiyle Ultrasonik kullanımı gittikçe artmaktadır. Sonikel’de pazardaki bu ihtiyacı giderecek özel makineler üretmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır.

Ultrasonik Kaynak Videosu İle İlgili Etiketler:

Körüklü vidalı tip plastik kapaklar, plastik kova kapağı kaynak, ultrasonik kaynak makinesi,  körüklü tip kapak kaynak, bidon kapağı yapıştırma, ultrasonik kapak kaynak, ultrasonik kaynak teknolojisi, ultrasonik birleştirme, ultrasonik horn, Sonikel, ultrasonik sistem, ultrasonik otomasyon, ultrasonik kaynak

4-) El Tipi Ultrasonik Kaynak Tabancası - Makinası

Elektrik anahtarı ve priz üretim sektöründe elektrik prizleri, kablo aksesuarları gibi bir çok uygulamada bazı metal parçalar ile plastik yuvaların birleştirilmesi gerekmektedir. Bu birleştirmelerin plastik enjeksiyon kalıbı içinde yapılması, kalıp tasarımını zorlaştırdığından ve maliyeti arttırdığından baskı sonrası yapılmaktadır. Bu ara montaj sürecini hızlı ve etkili yapabilmek için Ultrasonik Kaynak Makinaları kullanılmaktadır. Ultrasonik teknoloji, malzemeler arasında her hangi bir yapıştırıcı olmadan plastiğin kendisini eriterek işlem yaptığından oldukça sık tercih edilmektedir. Sonikel Ultrasonik, elektrik sektöründeki firmaların özel ihtiyaçlarına yönelik ultrasonik kaynak çözümleri sunmaktadır.

Elektrik ve şalt malzeme grubundaki bazı ultrasonik kaynak sistemlerinde, mobil olma ihtiyacı söz konusudur. Montaj masalarında hareket edebilen ultrasonik kaynak makinelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Sonikel Ultrasonik, bu ihtiyacı gidermek üzere El tipi Ultrasonik kaynak tabancası , makinası sunmaktadır. Ultrasonik sistemin kablosu talebe göre 5 veya 10 metre olarak üretilebilmektedir. Bu da üretim esnekliği ve hız kazandırmaktadır.

Ultrasonik kaynak teknolojisi, yeşil ve çevreci bir teknoloji olduğundan iş güvenliği anlamında da sektöre destek olmaktadır.

Ultrasonik Kaynak Videosu İle İlgili Etiketler:

El tipi ultrasonik kaynak makinası, el tipi ultrasonik kaynak tabancası, priz kaynak, fiş kaynak, ultrasonik kaynak teknolojisi, ultrasonik birleştirme, ultrasonik horn, Sonikel, ultrasonik sistem

5-) Kilitli Torba Poşet Ultrasonik Kaynak Uygulaması

Kilitli poşetler, şeffaf renkte ve standart ebatlarda üretilmektedir, ancak istenildiği takdirde 50x50 cm' e kadar ve baskılı bir şekilde de üretilmektedir.Üretilen kilitli poşetler piyasadan gelen talebe göre renk ve baskı olarak farklı şekillerde olabilmektedir. Kilitli poşetlerin üretiminde kullanılan makinalar üzerinde Ultrasonik Kaynak Teknolojisi kullanılmaktadır. Poşet imal edilirken, hat üzerinde akan opp veya benzeri bir poşet hammaddesi üzerine, kilit yapıştırılmakta ve uç kısımları ultrasonik kaynak metodu ile sonlandırılmaktadır.

Ultrasonik kaynak makinelerinin, kilitli poşet torba sektöründe kullanımı yaygınlaşmaktadır. Alternatif olan sıcak yapıştırmaya kıyasla, ultrasonik kaynak sisteminin bir çok avantajı vardır. Hem kaynak sonrası görüntü hem de kaynak sırasında harcadığı enerji ve kısa sürede yapıştırması, ultrasonik teknolojiyi vazgeçilmez hale getirmektedir.

Sonikel Ultrasonik, makine imalatçılarıyla birlikte tasarım aşamasından makine müşteriye gidene kadar ki süreçte birlikte çalışmaktadır. Ultrasonik kaynak sisteminin, en verimli şekilde kullanılması için yenilikçi özgün ultrasonik çözümler üretmektedir.

Ultrasonik Kaynak Videosu İle İlgili Etiketler:

Kilitli torba ultrasonik kaynak makinası, kilitli poşet ultrasonik kaynak makinesi, opp kaynak, ultrasonik kaynak teknolojisi, ultrasonik birleştirme, ultrasonik horn, Sonikel, ultrasonik sistem, ultrasonik otomasyon, ultrasonik kaynak

 

6-) Kırtasiye Sektöründe Ultrasonik Kaynak Uygulamaları

Türkiye'de kırtasiye sektörü hızla gelişmekte ve her geçen gün üretici firmalar, ürün gamlarına yeni ürünler katmaktadırlar. Plastik klasörler, şeffaf dosyalar, okul gereçleri, abaküs, kalemlik, şerit siliciler gibi. Kırtasiye sektöründeki tüm bu gelişmeler, ultrasonik kaynak makinalarının kullanımını yaygınlaştırmıştır. Sonikel Ultrasonik, kırtasiye sektöründeki imalatçı firmalara ürünlerine özgü yenilikçi ve yerli ultrasonik kaynak çözümleri sunmaktadır. Polistren malzemeden üretilen abaküs için kimyasal yapıştırma yerine ultrasonik kaynak çözümü sunulmuştur. Ultrasonik kaynak teknolojisi, üretici firmayı hem kimyasal kullanımından kurtarmış hem de iş güvenliği noktasında daha emniyetli bir noktaya taşımıştır. Ultrasonik kaynak makinesi, kalemlik, şerit silici ve ofis araç gereçlerinin ultrasonik birleştirmesini yapmak üzere kullanılmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, müşterileriyle daha kalıp tasarım aşamasındayken çalışmaya başlamakta ve ultrasonik kaynağın başarılı olması için gerekli kaynak ağzı tasarım detaylarını paylaşmaktadır. Ultrasonik kaynak makinası seçimi yapılırken, kullanılacak hammadde ve baskı adetleri önem kazanmaktadır. Sonikel, tecrübeli mühendis kadrosuyla bu aşamaları çok yakından takip etmektedir.

  Ultrasonik Kaynak Videosu İle İlgili Etiketler:

Kırtasiye sektöründe ultrasonik kaynak, abaküs ultrasonik kaynak makinesi, polistren kaynak, ultrasonik kaynak teknolojisi, ultrasonik birleştirme, ultrasonik horn, Sonikel, ultrasonik sistem, ultrasonik otomasyon, ultrasonik kaynak

 

7-) Mobilya Sektöründe Ultrasonik Kaynak Uygulamaları

Ev ve ofis mobilyalarında kullanılan, mobilya estetiğini ve fonksiyonelliğini tamamlayan plastik ürünlerin yapıştırılması ve kapatılmasında Ultrasonik Kaynak Makinaları kullanılmaktadır. Sonikel, Ultrasonik teknolojiyi mobilya aksesuarları, bağlantı elemanları, kulpları ve gardırop aksesuarları gibi ürünlerde plastik yapıştırma, somun çakma ve birleştirme gibi üretim aşamalarında kullanmaktadır.

Ultrasonik kaynak makinesi kullanımı, geleneksel kimyasalla yapıştırma metoduna göre hem üretim verimliliği açısından üstün hem de insan sağlığına zarar vermediği için tercih edilmektedir. Kimyasal yapıştırıcıların kullanılması durumunda, bekleme süreleri oluşmakta bu da üretim adetlerini kısıtlamaktadır. Sonikel Ultrasonik, mobilya aksesuarları sektöründe proje bazlı özel çözümler üreterek, sektörde üretim verimliliğinin artmasını sağlamıştır. Ultrasonik kaynak hornu olarak alüminyum, çelik ve titanyum malzemeler kullanarak uzun ömürlü ve yüksek baskı adetlerinin yakalandığı çözümler sunmaktadır. Hammadde olarak ABS, polistren ve polikarbon gibi hammaddeler ultrasonik metod ile kaynatılabilmektedir.

Uzman mühendis kadrosuyla Sonikel Ultrasonik, Türkiye’nin önde gelen mobilya aksesuarı firmalarıyla çalışmaktadır. Sonikel, Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır. İş güvenliği sebebiyle Ultrasonik kullanımı gittikçe artmaktadır. Sonikel’de pazardaki bu ihtiyacı giderecek özel makineler üretmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir.

Ultrasonik Kaynak Videosu İle İlgili Etiketler:

Ultrasonik kaynak makinası, mobilya sektörü, mobilya aksesuarları, plastik aksesuar, kapı aksesuarları, abs kaynak, ultrasonik kaynak teknolojisi, ultrasonik birleştirme, ultrasonik horn, Sonikel, somun perçin çakma, ultrasonik otomasyon, titanyum horn, alüminyum horn


 

8-) Patlayıcı Fitil Şoktüp için Ultrasonik Kaynak Makinası

Sonikel Ultrasonik, patlayıcı sektörüne özel yenilikçi ve yerli çözümler sunmaktadır. Patlayıcı sektöründe NONEL ( Non- Elektric) kapsül olarak da adlandırılan 3 katmanlı şok tüp teknolojisi ile üretilmiş elektriksiz kapsül ile sınırsız gecikme imkânı elde edilerek yer altı ve yer üstü patlamalarda emniyetli bir şekilde kullanılır.  Elektriksiz ateşleme sisteminde enerji şok tüp içerisinden ilerler ve kapsülü infilak ettirir. Bu esnada şok tüp, infilaklı fitilin aksine zarar görmediği gibi, delik içerisindeki patlayıcıyı da sağırlaştırmaz. Delikiçi Elektriksiz (non-electric) Kapsül; milisaniye gecikmeli, elektriksiz,  şok tüp kapsül sistemidir.

Elektriksiz şok kapsüllerin, şok tüplerin üretiminde Ultrasonik Kaynak Makinaları kullanılmaktadır. Sıcaklıkla alev alma özelliği olan patlayıcı ürünlerde, şok kapsüllerin aktifleşmemesi için sıcaklık prensibiyle çalışan kaynak teknolojileri kullanılmamaktadır. Onun yerine soğuk kaynak teknolojisi olarak adlandırılan Ultrasonik Kaynak Sistemleri kullanılmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, Türkiye’nin 3 büyük elektriksiz şok kapsül üreticisine de Ultrasonik kaynak çözümleri vermektedir. Patlayıcı sektöründe kullanılan Ultrasonik Kaynak makineleri için otomasyon yazılımları da yapmaktadır. Bu sayede, kaynak noktasına el değmeden sensörler yardımıyla kaynak başlatılmaktadır. Ultrasonik kaynak çevrim süresinin kısa olması ve üretim hızının yüksel olması temel hedeftir. Sonikel, bu hedefe uygun yazılım ve donanım çözümlerini de Türk patlayıcı sektöründe uygulamıştır.

Ultrasonik Kaynak Videosu İle İlgili Etiketler:

Elektriksiz şok kapsül, elektriksiz şok tüp, non-electric Kapsül, Ultrasonik kaynak makinası, patlayıcı sektörü, ex-proof kaynak, ultrasonik kaynak teknolojisi, ultrasonik birleştirme, ultrasonik horn, Sonikel,  ultrasonik otomasyon, titanyum horn, alüminyum horn

 

9-) PET ve PVC Blister Ultrasonik Kaynak Makinesi

Blister, ürünlerin korunmasını sağlayan bir ambalaj çeşididir. İçerisindeki ürünü nem ve toz gibi dış etmenlerden uzun süre korur. Ayrıca ürünün açılmasını ve raflarda zarar göremesini engeller. Saydam olmayan blisterler ürünü gün ışığından korumada etkilidir.

Blisterlerde hammadde olarak PET veya PVC kullanılır. İçine ürün yerleştirildikten sonra blisteri yapıştırmak için Ultrasonik Kaynak Makinesi kullanılır. Ultrasonik kaynak sisteminde 2 metot kullanılır. Birincisi blister ambalajın tamamını tek seferde kaynatacak şekilde büyük bir ultrasonik horn kullanılmasıdır. İkincisi ise blister ambalajın birkaç noktasından noktasal kaynak yapılacak şekilde bir ultrasonik horn kullanılmasıdır.  Uygulama yapılacak ürün ölçüsüne ve yatırım maliyetine göre bu seçeneklerden biri tercih edilir. Sonikel Ultrasonik, blister ölçülerine uygun olarak horn tasarımını yapar ve alüminyum, çelik ya da titanyum hammaddelerinden birini kullanarak hornu üretir.

Bilgisayar satış mağazalarında ve süper marketlerdeki raflarda tüketiciye sunulan ürünler için paketin açılmamasını kontrol altına almak üzere, ultrasonik kaynaklı blister ambalaj kullanımı yaygınlaşmaktadır.  Ultrasonik teknoloji, ambalaj sanayiyle birlikte yerli ve yenilikçi çözümlerle ilerlemektedir. Sonikel Ultrasonik, bu konuda hem sahada hem de literatür geliştirilmesi anlamında Türk Sanayicisinin her zaman yanında yer almaktadır. Ultrasonik konusunda eğitimler vererek sektördeki bilinçli operatör sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Ultrasonik Kaynak Videosu İle İlgili Etiketler:

Blister ambalaj, pet blister, pvc blister, Ultrasonik kaynak makinası, ambalaj sektörü, blister kaynak, ultrasonik kaynak teknolojisi, ultrasonik birleştirme, ultrasonik horn, Sonikel,  ultrasonik otomasyon, titanyum horn, alüminyum horn

 

10-) Polistrene Abaküs için Ultrasonik Kaynak Makinası

Türkiye'de kırtasiye sektörü hızla gelişmekte ve her geçen gün üretici firmalar, ürün gamlarına yeni ürünler katmaktadırlar. Plastik klasörler, şeffaf dosyalar, okul gereçleri, abaküs, kalemlik, şerit siliciler gibi. Kırtasiye sektöründeki tüm bu gelişmeler, ultrasonik kaynak makinalarının kullanımını yaygınlaştırmıştır. Sonikel Ultrasonik, kırtasiye sektöründeki imalatçı firmalara ürünlerine özgü yenilikçi ve yerli ultrasonik kaynak çözümleri sunmaktadır. Polistren malzemeden üretilen abaküs için kimyasal yapıştırma yerine ultrasonik kaynak çözümü sunulmuştur. Ultrasonik kaynak teknolojisi, üretici firmayı hem kimyasal kullanımından kurtarmış hem de iş güvenliği noktasında daha emniyetli bir noktaya taşımıştır. Ultrasonik kaynak makinesi, kalemlik, şerit silici ve ofis araç gereçlerinin ultrasonik birleştirmesini yapmak üzere kullanılmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, müşterileriyle daha kalıp tasarım aşamasındayken çalışmaya başlamakta ve ultrasonik kaynağın başarılı olması için gerekli kaynak ağzı tasarım detaylarını paylaşmaktadır. Ultrasonik kaynak makinası seçimi yapılırken, kullanılacak hammadde ve baskı adetleri önem kazanmaktadır. Sonikel, tecrübeli mühendis kadrosuyla bu aşamaları çok yakından takip etmektedir.

  Ultrasonik Kaynak Videosu İle İlgili Etiketler:

Kırtasiye sektöründe ultrasonik kaynak, abaküs ultrasonik kaynak makinesi, polistren kaynak, ultrasonik kaynak teknolojisi, ultrasonik birleştirme, ultrasonik horn, Sonikel, ultrasonik sistem, ultrasonik otomasyon, ultrasonik kaynak